Žně

5. listopadu 2011 v 16:02
Luke se nahýbá nad Buffy, která leží v rakvi a chce ji kousnout. Ale spálí se o její křížek, který má na krku a dá tak Buffy prostor na útěk. Buffy nalezne své přátelé, jak se pokouší bojovat s několika upíry. Jednoho kůlem zabije a ostatní se dají na útěk. Mezitím byl Jesse zajat Pánem, který ho chce využít k přilákání přemožitelky.

Willow hledá na internetu něco o Žních a Buffy se rozhodne najít Jesse. V kryptě se znovu setká s tajemným cizincem, jehož jméno je Angel. Ten ji upozorní, že Žně nastanou tuto noc. Buffy se vydá do podzemí, kde narazí na Alexe, který se jí rozhodl pomoci při záchraně Jesse. Nakonec jej naleznou, ale jsou pronásledováni upíry. Jess je zavede do slepé uličky a prozradí svou pravou tvář - stal se z něj upír. Buffy a Alex se dostanou do místnosti, ze které utečou šachtou na denní světlo. Upíři je tak dále nemohou pronásledovat. Pán zuří, že jim přemožitelka uprchla. Dovoluje Lukovi, aby se místo něj krmil a prostřednictvím něj chce zlomit mystickou bariéru, která ho drží v podzemí.

Willowin výzkum vysvětlí, že na noc Žní dá Pán svou sílu svému oblíbenci - "Nástroji" - a skrz něj se může vysvobodit. Alex má tušení, že upíří půjdou do Bronzu, kde je plno mladých lidí. Do Bronzu vchází Jess, kde narazí na Cordelii a zatancuje si s ní. Hned nato vtrhne do Bronzu skupina upírů v čele s Lukem. Jakmile se tam Buffy, Giles, Alex a Willow dostanou, je již Luke s každou další obětí blíže napokraji toho, aby se Pán osvobodil. Buffy zabije pár upírů, a Jesse se nabodne na kůl, který držel Alex v ruce, když do něho vrazil jiný prchající upír. Buffy rozbije velké okno a namluví Lukovi, že ho denní slunce spálí. Luke zazmatkuje. Toho Buffy využije, sebere kolík ze země a Luka zabije. Pán vycítí Lukovu i svou prohru a ustupující bariéra nabude opět plnou sílu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama