Učitelčin mazlíček

15. listopadu 2011 v 20:54
Buffyin učitel biologie, Doktor Gregory, je ve třídě napaden neznámým monstrem, ale studenti ho zatím považují jen za pohřešovaného. Tajemný Angel přichází za Buffy do Bronzu a varuje ji před upírem s "vidličkou". Na paži má ránu, která asi byla způsobena oním vidličkovým upírem. Příští den je profesor Gregory nahrazen suplující učitelkou slečnou Natálií Frenchovou, která jak se zdá jede po našem Alexovi. Ve třídě se svých studentů ptá, zda by jí pomohli s výrobou vajíček - po škole. Alex dychtivě zvedne ruku, stejně tak Blayne a ostatní kluci ve třídě. Natalie Frenchová si za pomocníka vybere Blayna a na příští den Alexe. Později v jídelně, Cordelie otevře ledničku a v ní nachází profesora Gregoryho, avšak bez hlavy. Buffy přemýšlí, jestli to má spojitost s Angelovým varováním. Vydá se do parku hledat onoho upíra. Má štěstí a zahlédne upíra, který má místo ruky tři ostré špice. Buffy se chystá zaútočit, ale kolem projde suplující profesorka Natalie Frenchová a upír se vydá vystrašeně na úprk.

Příští den Buffy uvidí profesorku, jak svou hlavu otáčí o 180°. Buffy to dojde: slečna Frenchová je Kudlanka nábožná. Giles se spojí se svým přítelem, který je zavřen v blázinci v Anglii a zjišťuje více o Kudlance nábožné ve formě člověka. Mezitím Willow přes počítač zjistí, že se Blayne od včerejšího večera pohřešuje. Buffy se pokouší varovat Alexe, který je nařadě, před Natálií. Ale Alex to považuje za Buffyinu žárlivost. Alex se tedy vydá do učitelčina domu, kde ho Natálie svádí a dá mu napít. Po nápoji upadne Alex do bezvědomí. Po chvíli se probere ve sklepě, je zavřen v kleci a za souseda má Blayna.

Giles končí telefonát se svým přítelem a sděluje ostatním, co se dozvěděl: Kudlanka nábožná k sobě láká mladé panice, aby se mohla rozmnožovat. Buffy posílá Gilese do videokartotéky, aby nahrál netopýří pištění, protože tento zvuk rozhodí kudlančinu nervovou soustavu. Willow zjistí, kde bydlí Natálie Frenchová a rozbíhá se záchranná akce. Jenže hned na počátku narazí na překážku. V domě, kde má bydlet Kudlanka, bydlí opravdová Natálie Frenchová, učitelka v důchodě. Buffy se rozhodne najít upíra s "vidličkou" a od něho zjistit, kde bydlí Kudlanka. Buffy, Giles a Willow utíkají do Kudlančina domu a tam proběhne menší bitka mezi Buffy a Kudlankou. Buffy zapne kazetu s netopýřím pištěním a Kudlanka se zhroutí. Buffy vezme sekerku a rozseká Kudlanku na kousky. Panici Alex a Blayne jsou zachráněni.

Příští den se studentům představí nový profesor biologie. Po zazvonění posmutnělá Buffy sebere ze země Gregoryho brýle a odchází pryč. Kamera sjede na stůl a zabere ho zespodu. Jsou na něm přichycená oplodněná vajíčka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se hodí k Buffy?

Angel
Spike
Riley

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:56 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama