Démoni třetí série

18. listopadu 2011 v 18:48 |  Buffy přemožitelka upírů


Ken [démon]
Démon, který bral bezdomovce a lidi bez rodiny do svého pekelného rozměru a tam je využíval jako otroky. Buffy ho zabila kladivem, a tím tak navždy zavřela portál do jeho pekelné dimenze.
Ovu Mobani [nigeriánská maska]
Démon, který byl součástí masky, k sobě dokázal přilákat mrtvoly. Osoba, která si masku nasadí, se stane vtělením démona a dokáže paralyzovat lidi díky svým očím. Maska byla zničena Buffy, která do jejích očích vrazila lopatu.
Kakistos [démon]
Velmi starý upír, kterému se rysy démona vryly do tváře už navždy. Zabil pozorovatelku Faith a když Faith utekla, pronásledoval ji až do Sunnydale. Tam ho Faith s pomocí Buffy zlikvidovala obrovským dřevěným trámem, protože obyčejný kolík mu nic neudělal.
Trick [upír]
Chytrý upír s obchodním myšlením. Přijel do Sunnydale s Kakistosem, uspořádal Slayerfest 98 a stal se pomocníkem starosty Wilkinse. Byl zabit Faith, když si chtěl pochutnat na Buffy.
starosta Wilkins [těžko říct]
Působil jako starosta Sunnydale. Měl přes 100 let. Po svém zasvěcení se stal nesmrtelným a připravoval se na své Povýšení, které mělo nastat za 100 dnů. S pomocí Faith získal Gawrockovu skříňku a snědl z ní pár pavouků. To odstartovalo jeho přeměnu v čistého démona. Poté co se přeměnil, byl vyhozen do vzduchu Buffy a Gilesem.
Lyle a Tector Gorchovi [upíři]
Spolu se svým bratrem Tectorem prosluli zmasakrováním mexické vesnice v roce 1886. Jeho bratr byl zabit démonem Bezoarem, Lyle se pak vrátil do Sunnydale, aby se pomstil. Jenže když i jeho nová upírská družka zemřela, utekl z města.
Kulak [démon]
Jako zbraň mu sloužily ostny na hlavě. Účastnil se Slayerfestu 98. Zemřel, když mu v ruce vybouchl granát.
Ethan Rayne[člověk]
Bývalý kamarád Gilese ještě z dob jejich studií. Byl najat starostou Wilkinsem, aby zařídil oběť pro Lurkonise, tou měla být novorozeňata. Proto vyrobil čokoládové tyčinky, které způsobovaly ztrátu zodpovědnosti u dospělých.
Lurkonis [démon]
Lurkonis žije v kanalizaci v Sunnydale. Je obřadním typem démona a za určitou dobu mu musí být obětovány novorozeňata. Není jisté jestli je mrtvý.
Lagos [démon]
Velmi starý démon, který pátral po rukavici Myhnegon. Na zádech měl připevněn meč. A tímto mečem mu Buffy usekla hlavu.
Gwendolyn Postová [bývalá pozorovatelka]
Přijela do Sunnydale, aby dělala pozorovatelku Faith. To však byla jen záminka. Jejím pravým důvodem byla rukavice Myhnegon, která svému nositeli dá neuvěřitelnou sílu. Zemřela silou, která ji způsobila rukavice, poté co ji Buffy kusem skla přesekla ruku.
Pán [upír]
Díky Anyance, která způsobila jinou realitu, byl Pán stále naživu. K jeho žákům patřili Willow a Alex a jeho snem byla velkovýroba. Proto v Sunnydale zbudoval jako první upír továrnu na krev. Zlomil vaz Buffy.
Willow [upír]
Patřila k "nejzkaženějším žákům" Pána v jiné realitě, která byla způsobena Anyankou. Willow byla zabita Ozem.
Alex [upír]
Patřil k "nejzkaženějším žákům" Pána v jiné realitě, která byla způsobena Anyankou. Alexe zabila Buffy.
První Zlo
První Zlo je všude, v každé myšlence a bylo tu od pradávna. Je nehmotné a nemůže se ničeho dotknout. Nelze ho zabít. Umí na sebe brát podobu mrtvých lidí (tedy i upírů) a psychologicky působí na lidi - obrací je na stranu zla nebo je dovádí až k sebevraždě.
kněží Prvního [démoni]
Jsou podřízení Prvnímu a zabíjejí na jeho příkaz. Nemají oči a umí zaříkávat. Narozdíl od Prvního je lze zabít.
Hansel a Greta Straussovi [démon]
Démon, který na sebe bere podobu dvou mrtvých dětí a vyvolává chuť po pomstě. Dokáže vytvořit rozzuřený dav, který koná "spravedlnost".
Zachary Kralik [upír]
Jako smrtelník umučil k smrti 10 žen (včetně své matky) a byl zavřen do blázince, kde se stal upírem. Pomocí něho měla být Buffy testována ve svých 18 letech. Zachary musel pravidelně brát pilulky na bolest. Zemřel po vypití svěcené vody.
Sesterstvo Jhe [démoni]
Kult upírů, jejichž jediným cílem je přinášet démony na zem. Snažili se otevřít Bránu pekla v Sunnydaleské knihovně, ale byli poraženi Buffy.
Balthazar [démon]
Jeho síla spočívala v amuletu, který se ztratil roku 1899 a Balthazar se jej snažil se svými posluhovači získat zpět. Nemohl se hýbat a jeho "pleť" se musela neustále polévat olejem. Uměl si telekineticky přitáhnout upíra k sobě a zabít ho. Byl usmažen elektrickým proudem Buffy.
El Eliminaty [upírský středověký kult duelantů]
Každý upír z jejich řad vlastní jeden krátký a jeden dlouhý meč. Jejich stavy se časem zmenšily následkem vzrůstu protiupířích aktivit a nesmyslných soubojů. Následně se stali pomocníci démona Balthazara a velká část jich byla zabita Buffy a Faith.
D´Hoffryn [démon]
Démon, který je nadřízený ostatním démonům pomsty. Nabízí zaměstnání, umí udělat z člověka démona pomsty a ničí své vlastní podřízené, když se mu něco nelíbí.
telepatiční démoni
Jsou to démoni bez úst a místo mluvení používají telepatii. Když se jejich krev dostane na pokožku člověka, získá tak člověk jejich démonickou stránku, tedy čtení myšlenek. V případě, že se postižená osoba napije lektvaru z krve démona, tuto schopnost ztratí. Jednoho démona zabila Buffy a druhého Angel.
pekelní psi
Mohou být trénovaní na zabíjení určitých věcí, např. člověka ve formálním obleku. Jsou velmi nebezpeční a svou oběť roztrhají svými zuby. Byli zabiti Buffy, která jim zlomila vaz.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klik

Klik

Komentáře

1 ℳichelle❧ ℳichelle❧ | Web | 18. listopadu 2011 v 21:16 | Reagovat

třetí série patřila k těm nejlepším =)
a moc ráda spřátelím ;)

2 Veri Veri | E-mail | Web | 18. listopadu 2011 v 23:06 | Reagovat

máš moc pěkný blog :) nechceš spřátelit??

3 Katik-Lol Katik-Lol | E-mail | Web | 19. listopadu 2011 v 0:56 | Reagovat

Ahojky,daruješ mi prosím ozdobu?http://vanocni.datart.cz/katerina-stulova-si-preje-mobilni-telefon-samsung Děkuji oplatím:))

4 BuffynQa » btvsweb BuffynQa » btvsweb | Web | 19. listopadu 2011 v 10:09 | Reagovat

Jojojo ten tlustoch me fakt rozsekal v tom díle :D A hlásneš mi prosím ? http://life-in-the-pit.blog.cz/1111/sonb-finale .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama