Smečka

15. listopadu 2011 v 20:56
(Tenhe díl mám nejradši)
Studenti Sunnydaleské střední tráví odpoledne z zoologické zahradě. Kromě běžných zvířat se zde nachází i pavilon hyen s označením "vstup zakázán". O tento pavilon projeví zájem skupinka Buffyiných spolužáků, kteří neustále trápí plachého a chytrého studenta Lanceho. Když mu seberou zápisník, běží do hyeního pavilonu a Lance vezmou sebou. Alex, který se bojí o svého spolužáka, mu jde na pomoc. Buffy a Willow čekají na Alexe až se vrátí. Osloví je ošetřovatel ZOO a poví jim, že hyena se může dorozumívat lidskou řečí - učí se jména, potom je zavolají a nakonec přicházejícího člověka sní. Mezitím v pavilonu hyen se Alex pokouší pomoci Lancovi, ale najednou všem začnou žlutě svítit oči - i Alexovi. Kamera odhalí, že všichni studenti stojí v mystickém kruhu, který je namalován na podlaze.

Zpět ve škole. Ředitel Flutie hrdě předvádí studentům Herberta, Sunnydaleského maskota a nového talismana. Talisman nevypadá nijak hrozivě, je to totiž selátko. Alex se od návratu ze zoologické zahrady chová divně, ne jako náš starý známý Alex. Je více útočnější a hrubější. Poočku pozoruje Herberta a čichá k Buffy.

Willow, Buffy a Giles se dozvídají, že Herbert je mrtvý. Byl sněden studenty. Buffy to jen potvrdí její teorii, že do Alexe a jeho nynějších kamarádů vstoupil duch hyeny. Buffy se vydá prozkoumat zbytky Herberta, u klece na ni čeká Alex a oba se začnou prát. Nakonec ho Buffy praští lavicí a odvleče do klece v knihovně a tam ho zamkne. Když se ředitel dozví, kdo je zodpovědný za smrt jeho nového miláčka, pošle si studenty posedlé duchem hyeny do ředitelny.

Buffy a Willow se od Gilese dozvídají strašnou zprávu - ředitel Flutie byl sněden. Úřední verze však zní, že do ředitelny vtrhli divocí psi. Gilesovi dojde, že budou muset provést rituál, kterým duch hyeny opustí tělo studentů. Zatímco Buffy a Giles jdou do ZOO, Willow se nabídne, že dohlédne na Alexe. Ošetřovatel ze ZOO Gilesovi slíbí, že mu pomůže s rituálem. Od ošetřovatele se ještě dozvídají, že smečka brzo začne hledat svého ztraceného jedince, tedy Alexe. Buffy a Giles si s hrůzou uvědomí v jakém nebezpečí se Willow ocitla. Mezitím se Alex za pomoci svých druhů dostal z klece a jde po Willow, která zatím úspěšně uniká. Buffy dobíhá do školy a pomůže Willow přemoci hyení studenty. Ti se rozhodnou sníst nějakou slabší oběť a vydávají se na průzkum do města.

Buffy je vysleduje a navede do ZOO, kde je už přichystán rituál na jejich záchranu. Když si Giles všimne mystického kruhu namalovaného na zemi, dojde mu, že to ošetřovatel se pokoušel dostat do sebe hyeního ducha a studenty to zasáhlo jen mimochodem. Ošetřovatel si vezme za rukojmí Willow a vykoná rituál. Alexe a ostatní duch hyeny opustí a posedne ošetřovatele. Alex se vrhne po ošetřovateli, aby zachránil Willow a ošetřovatel spadne do ohrady s hyenami, které ho v mžiku sní. Příští den ve škole Alex láskyplně obejme Willow a předstírá, že si na nic nepamatuje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Everlinet Everlinet | Web | 15. listopadu 2011 v 21:20 | Reagovat

Jj, ale až zítra..

2 Katik-Lol Katik-Lol | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 12:51 | Reagovat

Tenhle díl mám taky moc ráda.:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama