Démoni první série

18. listopadu 2011 v 18:44 |  Buffy přemožitelka upírů
Pán [upír]
Upír tak starý, že jeho rysy člověka zcela zmizely. Pán byl po mnoho staletí vůdcem řádu Aurelius. Přišel do Sunnydale, aby otevřel Bránu pekla. Jeho pokus se však nezdařil a Pán zůstal uvězněn v podzemí mnoho let. Avšak když se napil krve přemožitelky, mystická bariéra byla prolomena a Pán plánoval znovuotevření Brány pekel. Naštěstí byl zastaven Buffy, která ho shodila ze střechy do knihovny a Pán spadl na ulomený kus stolu.


Jesse [upír]
Jesse byl člověk a kamarád Alexe. Byl však zajat Pánem, který ho využil k přilákání přemožitelky a přeměnil v upíra. Jesse se nabodl na kůl, který držel Alex v ruce, když do něj vrazil prchající upír.
Luke [upír]
Luke byl pravá ruka upíra Pána. Během žní si ho Pán zvolil za svůj "nástroj", který se má místo něj krmit, a tak prolomit mystickou bariéru, která ho držela v podzemí. Byl zabit Buffy.

Catherine Madison [čarodějnice]
Mocná čarodějnice, která si vyměnila tělo se svou dcerou Amy a chtěla se hřát na výslunní kariéry roztleskávačky. Když chtěla poslat Buffy a svou dceru Amy někam, kde už nebudou dělat problémy, Buffy pomocí zrcadla obrátila kouzlo proti ní. Catherine skončila uvězněná v sošce, která je umístěna ve vitríně ve škole.

Natalie French [kudlanka nábožná]
Vystupovala jako suplující učitelka na Sunnydaleské střední. Pro muže působila neodolatelně díky ferononům, které její tělo vylučovalo. Ve skutečnosti byla Kudlanka nábožná, kanibal a hmyz, který umí otočit hlavu o 180°. Hledá panice, aby se mohla rozmnožovat. Při tomto aktu svému partnerovi ukousne hlavu. Kudlančin nervový systém zkolabuje, jakmile uslyší netopýří pištění. Buffy na ni použila sprej proti hmyzu a poté ji rozsekala na kousky.Colin [Pomazaný]
Sedmiletý či osmiletý chlapec, který byl přeměněn v upíra. Podle proroctví měl pomoci Pánovi zabít přemožitelku, byl nazýván jako Pomazaný. Spike ho po smrti Pána zavřel do klece a tu vytáhl na sluneční světlo.


Moloch [démon]
V 15. století byl démon Moloch uvězněn do knihy. O pár století později byla kniha naskenována a Moloch se tak dostal na internetovou síť a pomocí ní mohl ovládat celý svět. Toužil však po těle, a tak mu jeho pomocníci vyrobili tělo robota, do kterého se Moloch přenesl. Giles ho však kouzlem opět uvěznil, tentokrát do jeho nového těla. Buffy nakonec robota Molocha zničila elektrickým proudem.


ošetřovatel ze ZOO [člověk]
Ošetřovatel se snažil přenést na sebe duch hyen, aby se tak stal mocným. Magický obřad však nefungoval. Ale jen do chvíle, kdy ho úplným omylem vykonal Alex a pár studentů. Buffy a Gilesovi se podařilo odvrátit kouzlo a duch hyen se přenesl do ošetřovatele. Ten však spadl do klece s hyenami a ty ho sežraly.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

Klik

Komentáře

1 ibuffyi ibuffyi | Web | 18. listopadu 2011 v 18:45 | Reagovat

Ta stránka kde jsem to našla je fak dobrá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama