Noční můry

18. listopadu 2011 v 18:32
Buffy má noční můru o tom, že bojuje s Pánem a prohrává. Později ve třídě jeden student otevře svoji knihu, ze které se vynoří pavouci a zaútočí na něj. Buffy si všimne malého kluka, který stojí u dveří. V temné jeskyni vysvětluje Pán Pomazanému, že strach je nejmocnější silou na světě.

Buffy, Willow a Alex vyslýchají kluka, kterého napadli pavouci a dozví se od něj, že přesně tato událost se mu již několikrát předtím zdála. Cordelie upozorní Buffy na test z dějepisu. Vystresovaná Buffy nachází třídu a zjišťuje, že se na učení vůbec nepodívala. Když dostane test, stihne se jen podepsat a poté skončí hodina. Později nějaká dívka jde do sklepa školy si zakouřit, je napadena obrovským a škaredým mužem. V nemocnici se svěří Gilesovi a Buffy, že muž ještě než na ni zaútočil řekl: "šťastná devatenáctka".

Alex vstoupí do třídy a každý na něj strnule hledí - Alex je oblečený pouze do spodního prádla. V knihovně Giles zjišťuje, že neumí číst. Buffy nalezne novinový článek, ve kterém se píše o chlapci umláceného do bezvědomí. Buffy z fotografie pozná kluka, který byl u všech nehod. Z článku se ještě dozví, že Billy hrál v baseballu a měl číslo 19. Giles má teorii - Billy může cestovat časem a prostorem. Buffyin otec přichází do školy a vysvětluje Buffy proč se s její matkou rozvedl. Příčinou byla ona. Willow a Alex hovoří s Gilesem, který jim vysvětluje, že jejich noční můry se stávají skutečností, což je velmi nebezpečné. Buffy se konečně setká s chlapcem, který ji řekně, že nějaký ošklivý muž ho chce zabít. Najednou na ně ten muž zaútočí, ale Buffy se podaří Billyho zachránit a utéct.

Willow se ocitá na jevišti na opeře, kde má zpívat. Nevydá ze sebe však ani hlásku. Mezitím Alexe honí klaun s nožem. Buffy a Billy utíkají před ošklivým mužem a najednou se ocitají na hřbitově, a je noc. Pán tam na ni čeká a hodí ji do otevřené rakve. Buffy za křiku zasype hlínou. Willow, Alex a Giles hledají Buffy. Všimnou si, že naproti škole je hřbitov a vydají se tam. Dojdou k náhrobku s nápisem Buffy Summersová. Zatímco Giles naříká nad smrtí Buffy, Buffy se vyhrabe z hrobu jako upír. Giles má teorii, že když chlapce vzbudí z komatu, mohly by se tak všechny noční můry zrušit. Parta si to zamíří do nemocnice za Billym. Tam na Buffy opět zaútočí škaredý muž, ale Buffy ho společně s Billym přemůže. Chlapec se probudí z komatu. Jeho trenér ho přijde navštívit a je zhrozen, že Billy je vzhůru. Gilesovi dojde, že to byl on, kdo zmlátil Billyho do bezvědomí. Trenér chce utéci, ale je Alexem zadržen. Později Buffyin otec přijede do školy vyzvednout Buffy na jejich naplánovaný víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jáká série je nejlepší ?

5.serie
7.Serie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama