Nikdy nezabíjej kluka na prvním rande

10. listopadu 2011 v 19:32

Uprostřed temné noci Buffy a Giles hlídkují na hřbitově. Giles zde nachází prsten, který hodlá později v knihovně prozkoumat. Mezitím v Pánově jeskyni upír Pán předvídá povstání Pozmazaného - velkého válečníka a nepřítele Přemožitelky, který se zrodí z popela pěti mrtvých. Příští ráno je Buffy pozvaná tichým spolužákem Owenem na rande do Bronzu. Buffyinu dobrou náladu ale zkazí Giles, který se v noci dočetl, že tuto noc má povstat Pomazaný. Buffy se tedy velmi neochotně vydá s Gilesem na hlídku, ale na hřbitově se nic zvláštního nestane. Ve stejnou dobu autobus, který jede na letiště, havaruje. Příští den se Owen a Buffy dohodnou na dalším rande. Giles ani Alex z toho nejsou moc nadšení.

Když se Buffy připravuje na své rande, přijde k ní do domu Giles se zprávou, že se minulou noc zabilo pět lidí, zrovna tak jak se psalo v proroctví a jeden z nich byl potetovaný zločinec stíhaný pro dvojnásobnou vraždu. Giles si myslí, že to je onen Pomazaný. Buffy však trvá na své schůzce s Owenem, ale Willow a Alex následují Gilese do márnice. V márnici na Gilese zaútočí několik upírů, ale Willow ani Alex nemůžou Gilesovi pomoci. Vydají se proto za Buffy do Bronzu. Tam se Buffy dobře baví s Owenem, je ale vyrušena Angelem a po chvíli i Willow a Alexem. Jelikož je Buffy s Owenem, snaží se jí Alex s Willow naznačit, že je Giles v nebezpečí.

Buffy, Willow a Alex dobíhají do márnice. Tam se dovídají, že je Owen sledoval a snaží se ho od všeho udržet stranou. To ale moc nevyjde, protože na ně zaútočí potetovaný upír a Buffy se s ním dává do boje. Nakonec ho naloží na kovový stůl a hodí ho do pece. Buffy si myslí, že zabila Pomazaného.

Příští den ve škole je Buffy velmi smutná a myslí si, že o ní Owen už nebude chtít slyšet. Je tedy velmi překvapená, když se od Owena dozví, že se mu jejich rande líbilo a rád by si zopakoval setkání se smrtí. Buffy je zklamaná z jeho postoje a nakonec oba souhlasí, že budou přátelé. Giles Buffy povídá o svém snu v mládí, že z něj bude letec, ale nakonec se musel stát Pozorovatelem jako jeho otec. Mezitím Pán vítá do svých řad Pomazaného, kterým je ani ne osmiletý chlapec.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Jackeline K. Taylor Jackeline K. Taylor | Web | 10. listopadu 2011 v 19:37 | Reagovat

Ahoj
,dáš mi prosim hlas? v soutěži jsem jako Jackeline K. Taylor. Oplatim ;)
http://vd-online.blog.cz/1111/best-picture-of-ian-and-nina-or-delena-6-kolo#komentare

2 ℳichelle❧ ℳichelle❧ | Web | 11. listopadu 2011 v 13:23 | Reagovat

krásný díl =)

3 ℳichelle❧ ℳichelle❧ | Web | 12. listopadu 2011 v 10:59 | Reagovat

Ahojky u mě na blogu je soutěž, tak kdy bses chtěla zapojit, byla bych moc ráda =)http://slayer-vampire.blog.cz/1111/prihlaska-do-souteze-o-nejkrasnejsi-vanocni-dil-nebo-film ...snad nevadí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama