Démoni druhá série

18. listopadu 2011 v 18:47 |  Buffy přemožitelka upírů

Absalom [upír]
Spolupracoval s Pomazaným. Vzkřísit Pána byl jeho nápad. Byl upálen Buffy.


Daryl Epps [mrtvola]
Daryl byl velmi oblíbený fotbalista než zemřel. Jeho bratr Chris ho oživil a slíbil mu, že mu sestaví dívku jeho snů. Když jeho "snoubenka" shořela v ohni, vrhl se Daryl do ohně k ní.


Ampata [mumie]
500 let stará mumie, kterou probudilo rozbití její pečetě. Aby se udržela naživu, vysávala ze svých obětí život, a tím je tak zabila. Myslela si, že se zamilovala do Alexe, ale když nebylo zbytí, chtěla ho zabít pro svou záchranu. Byla zabita Buffy.Machida [démon]
Hadí démon, kterému se za určité období musí obětovat tři dívky. Pro ty, kdo mu je obětují, poskytne bohatství a slávu. Byl zničen Buffy.


Ethan Rayne [člověk]
Bývalý kamarád Gilese ještě z dob jejich studií. V Sunnydale si zřídil obchod s kostýmy na halloween, které okouzlil. Díky svému kostýmu se Buffy změnila v ufňukanou slečinku z 18. století. Později znovu zavítal do Sunnydale, když byl pronásledován démonem Eyghonem, kterého v mládí stvořil spolu s Gilesem.


Eyghon [démon]
Démon, kterého stvořil Giles, Ethan a jejich přátelé na koleji. Eyghon vniká do lidského těla a ovládá ho. Toto dočasné posednutí naplňuje hostitele euforickým pocitem síly. Ale Eyghon může posednout jen mrtvého nebo člověka v bezvědomí. Byl zničen Angelem.


Dalton [upír]
Inteligentní upír, chtivý čtenář a překladatel. Pracoval pro Spika. Přeložil rukopis Du Laca a pomohl tak vzkřísit Soudce. Ten ho později zabil.


řád Taraka
Lovec - Byl poslán do Sunnydale, aby zlikvidoval Buffy. Buffy ho zabila seknutím bruslí do obličeje.
Patrice - Hrála úlohu policistky, když se pokoušela zabít Buffy. Utekla.
Norman Pfister - Byl tvořen červy. Zranitelný byl jedině ve svém rozpoloženém stavu. Byl ušlapán Alexem a Cordelií.


Ted [robot]
Přítel, kterého si našla Joyce, Buffyina matka. Ovlivňoval myšlení lidí díky přísadě ve svých sušenkách. Byl sestaven pravým Tedem, kterému utekla manželka a on se tak rozhodl pomstít. Byl zabit Buffy. Dvakrát.


Bezoar [démon]
Nepohyblivý démon, který klade v podzemí vajíčka. Z vajíček se vyklubou malá démončata, která když vlezou do lidí, ovládají jejich mysl. Bezoar byl zabit Buffy sekerou.


Soudce [démon]
Soudce byl nezničitelný válečník, který dokázal člověka zabít tím, že dotykem s ním zničil všechno dobro v něm. Ve starých spisech se psalo, že žádná zbraň jej nedokáže zabít. Jenže Buffy si obstarala obrovský "kulomet" a rozmetala ho na tisíc kousků.


Kindestod [démon]
Zabíjí především děti oslabené nemocí tak, že jim vysaje veškerou životní sílů. Je neviditelný, ale ne pro silně nemocné. Buffy mu zlomila vaz.


James [duch]
James byl studentem Sunnydaleské střední a měl milostný vztah se svou profesorkou Grace. Když Grace chtěla jejich vztah ukončit, James ji zastřelil a poté v tančírně spáchal sebevraždu. Od té doby zažíval jakousi obdobu očistce - posedl člověka, který opakoval jejich příběh. Z jeho prokletí ho nakonec vysvobodila Buffy (kterou posedl duch Jamese) a Angelus (kterého posedl duch Grace), když zastřelila Angeluse. Ten samozřejmě přežil a pod duchem Grace Jamesovi odpustil.


Marin [člověk]
Trenér závodního plaveckého týmu na Sunnydaleské střední. Do páry dával přísadu, která způsobovala, že se z chlapců stávali ryby. Nakonec byl nimi sněden.


Acathla [démon]
Démon, který je schopen vytvořit vír a celý svět vsát do démonského rozměru. Před stoletím byl zastaven rytířem a démon zkameněl. Angelus jej však pomocí rituálu vzkřísil. Buffy, aby zastavila Acathlu, propíchla Angela spolu s Acathlou a Acathla si místo celého světa vsála do démonské dimenze jen Angela.


Whistler [démon]
Hodný démon, který slouží tvz. Vyšším místům a usiloval o to, aby se Angel zapojil do boje s Buffy proti upírům. Jeho prokletím je, že mu nikdo nerozumí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

Klik

Komentáře

1 Snooki Snooki | Web | 18. listopadu 2011 v 19:00 | Reagovat

Ahoj, prosímtě, soutěžím o Vánoční dárek pro svého přítele. Bohužel na něj nejsem schopná ušetřit, jelikož chodím ještě do školy. Pomůžeš mi prosím? Stačí kliknout na tento odkaz! Moc mi tím pomůžeš, tak ti moc děkuju!
http://vanocni.datart.cz/nikola-holanova-si-preje-led-televize-lg (pod obrázkem stromečku dej tlačítko "darujte ozdobu" - uplně vlevo)
PS: Pokud by jsi potřeboval/a někde zahlasovat, stačí se ozvat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama