Čarodějnice

10. listopadu 2011 v 19:29
Buffy se snaží dostat do svého života něco normálního, a tak se rozhodne, že zkusí konkurz na roztleskávačku. Na konkurzu potká kamarádku Willow Amy. Jedna dívka se při zkoušce samovznítí. Naštěstí ji Buffy uhasí ruce závěsem. Amy řekne Buffy, že její matka byla tou nejlepší roztleskávačkou, kterou kdy Sunnydaleská střední měla. Tvrdí o sobě, že je nemožná a neschopná. Když Amy odejde, Willow poví Buffy, že to je víc než tlak matky na dceru. Myslí si, že Amyina matka je tyranka. Nakonec Buffy ani Amy nevybrali do družstva a zůstali jen jako náhradnice.

V temné podkrovní místnosti s kotlem čaruje nějaká čarodějnice a obvazuje hadrou panence oči. Příští den má Cordelie dělat zkoušky v autoškole. Jenže oslepla a Bufy ji naštěstí zachránila před jedoucím autem. Všichni se shodli, že tou čarodějnicí je asi Amy. Giles našel kouzlo, které prokáže jestli v minulých dnech čarovala. Jestli ano, její kůže zmodrá. Buffy, Alex a Willow nachystají lektvar v hodině chemie. Když se Buffy snaží nenápadně trochu lektvaru ukápnout na Amy, jiná dívka ve třídě začne křičet. Celá třída se vyděsí, když uvidí, že má srostlou pusu k sobě a nemůže mluvit. Buffy si ještě stačí všimnout, že Amyina kůže na ruce zmodrala. Amy přijde domů a najde matku na pohovce, jak se dívá na televizi. Amy se ke své matce chová dost hrubě a nakáže jí, aby jí napsala referát do dějepisu. Potom se odebere nahoru a v ruce drží náramek, který dostala Buffy od Alexe pro štěstí.


Přístí ráno vstává Buffy s velmi dobrou náladou. Ta se ale během dne změní v malátnost a nakonec se skácí do náručí Alexe a Willow. Giles zjistí, že jedinou cestou, jak Buffy uzdravit je zrušení všech kouzel, které Amy provedla. Willow a Alex zůstávají ve škole, aby dohlíželi na Amy a Giles se se slabou Buffy vydávají do Amyina domu pro její knihu kouzel. V jejím domě zjistí, že její matka Catherine není vlastně její matka, ale Amy jen v jejím těle. Matka jejich těla vyměnila, aby se stala znovu mladou. Giles najde knihu kouzel a spolu s Buffy a Amy v těle matky se vrátí do školy. Mezitím v tělocvičně si Catherine užívá svou roli roztleskávačky. Giles se přesune do třídy chemie a tam začne kouzlit. Catherine ucítí, že někdo vrací kouzlo přeměny zpět a vydá se za Gilesem a Buffy. Když se dostane do třídy, kouzlo už je hotové a Amy má už zase své tělo. Její matka se na ni naštve a chce Amy i Buffy poslat tam, kde už nebudou nikdy dělat problémy. Když začne odříkávat kouzlo, Buffy nastaví zrcadlo tak, že vlna kouzla, které Catherine poslala na Buffy se obrátí proti ní a Catherine zmizí. Vše se zdá být již normální, ale jen do té doby, kdy kamera zabere oči sošky Catherine ve vitríně ve škole. Její oči jsou vyděšené a rozhlížejí se kolem sebe. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo se hodí k Buffy?

Angel
Spike
Riley

Komentáře

1 mileyfan-blog mileyfan-blog | Web | 10. listopadu 2011 v 19:35 | Reagovat

pekný design

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama